САОБРАЋАЈНИ КОМПЛЕТ „Од куће до школе“

САОБРАЋАЈНИ КОМПЛЕТ „Од куће до школе“ – Комплет за заштиту ђака првака у саобраћају који садржи:

САОБРАЋАЈНИ БУКВАР
На едукативан и маштовит начин, кроз низ одговарајућих тематских целина, првацима се омогућава да брзо и лако усвоје основне појмове из саобраћаја. Указује им се на неопходан опрез, предочавају могуће опасности на путу и правила којих се у саобраћају, ради безбедности, треба придржавати.

СИГУРНОСНИ ПРСЛУК ЗА ЂАКА ПРВАКА
Ради безбедности деце у саобраћају важно је да их возачи уоче издалека, на време, како на отвореном путу тако и у градској средини. Сигурносни прслук — веста, чини ђака првака јасно видљивим приликом кретања од куће до школе, од школе до куће и у свим другим приликама.

Цена САОБРАЋАЈНИ КОМПЛЕТА износи 640,00 динара са урачунатим ПДВ

Многе општине, предузећа, школе и друге институције у сарадњи са Новом школом претходних година биле су дародавци Саобраћајних комплета „Од куће до школе“ за ђаке прваке.
ОПШТИНА БАЧКИ ПЕТРОВАЦ
ОПШТИНА АПАТИН