Школарка 1

ШКОЛАРКА 1
часопис намењен ученицима I разреда

Да први кораци у школи буду што сигурнији, а боравак у њој што лепши побринула се ШКОЛАРКА 1, верни пратилац ђака првака. Пажљиво изабрани и узрасту прилагођени садржаји, који прате наставни програм, омогућиће ђацима да кроз игру с лакоћом усвајају знање. Поред дидактичких средстава садржаних у самом часопису, наши претплатници ће у сваком броју добијати ВЕЖБЕ ЗНАЊА уз које ће моћи да обнављају градиво и проверавају знање.
поручи

17 Коментара за “Школарка 1”

1. Uros kaže:

Da li nasi radovi koje objavljujete na prve dve strane Školarke 1 mogu da se šalju na vas e-mail?

2. jelena kaže:

koja je cena skolarke

3. ana kaže:

U skolarci se vise nauci i ja je koristim.

4. ana kaže:

Ja volim skolarku ima da se vezba matematika i srpski i onda ces vise nauciti

5. magdalena kaže:

skolarka je zaista super.mnogo informacija o svakodnevnim desavanjima i zbivanjima u zivotu.jako bih volela da napisete nesto o sumama.pozdrav

6. mira cukovic kaže:

Postovana redakcijo, predivnog casopisa,

Molim Vas da mi posaljete E-mail adresu na koju mogu poslati radove-crteze moje kcerke, ona je prvi razred.

Srdacno Vas pozdravljam i nadam se lepoj saradnji.

Lepi pozdravi od Sofije Ivanisevic i njene mame.

Prvo da Vam se zahvalimo na lepim rečima. Sve radove možete poslati na našu adresu Ul. Gospodar Jovanova 22, Beograd, sa naznakom „ZA ŠKOLARKU“. Ukoliko šaljete elektronski, E-mail adresa je skolarac@novaskola.com
      Veliki pozdrav od Školarke iz Nove škole

• Violeta Tomašević kaže:

Moja cerka je, takodje 1 razred i interesuje me slanje radova e-mail-om. Ako posaljem na navedenu adresu (skolarac@novaskola.com) hoce li biti objavljeno u skolarki1 ili u skolarcu?
        Pozdrav

Poštovana Violeta,
          Svakodnevno nam stiže veliki broj radova od kojih urednici biraju koje će objaviti i u kom broju. Dovoljno je da naznačite ime i prezime deteta, naziv škole, razred i mesto.
          Veliki pozdrav iz Nove škole

7. Dragana kaže:

Postovani,
    moja cerka je jako zainteresovana za Skolarku 1 pa me zanima moze li se poruciti na nekom mestu u Novom Sadu ili mozemo direktno na kucnu aadresu?
    Unapred hvala!

Poštovana,
      Informacije oko pretplate za teritoriju Novog Sada možete dobiti u našoj knjižari u Novom Sadu, Maksima Gorkog 50, 021/66-100-41 ili 069/84-13-790.
      Veliki pozdrav

8. Stefan kaže:

Dobar dan,moj mladji brat voli da piše pesmice i želeo bih da posaljem jedan njegov rad ali elektronskom poštom. Interesuje me ukoliko njegov rad prodje u kom vremenskom roku stavljate njegov rad u časopisu. Hvala unapred

Dragi Stefane,
      Svi radovi koji se šalju imaju priliku da se objave u časopisima u toku godine.
      Veliki pozdrav iz Nove škole.

9. Jelena Kovacevic kaže:

Da li imate primere u elektronskoj formi starih skolarki posto mi je izasla pesma, pa bi da imam primerak. Rad je objavljen u skolarki 1998 godine. Unapred hvala

Draga Jelena,
      Nemamo primerke u elektronskoj formi ali imamo godišnjak, godišnje izdanje Školarke iz 1998. godine. Godišnjak se može kupiti u našoj knjižari u G. Jovanovoj 22, u Beogradu, po ceni od 590,00 dinara.

КЛАВИР КЊИГА