Школарка 2

ШКОЛАРКА 2
часопис намењен ученицима II разреда

Уз одабране приче и песме, маштовито осмишљене задатке и игре које се могу наћи на страницама ШКОЛАРКЕ 2, одрастање и учење ће бити лакше и лепше. Наши претплатници ће уз сваки број часописа добијати ВЕЖБЕ ЗНАЊА и друге дидактичке материјале уз које могу учити и проверити знање.
Porudžbenica

26 Коментара за “Школарка 2”

1. Jovana Radivojević kaže:

Učenica sam II razreda i uzimam vaš list Školarka2 pa bih htela da vam pošaljem neki svoj rad. Da li može I-mail da se koristi za slanje ili samo poštom u pismu, ako može koja vam je adresa?

2. исидора kaže:

ја је о б о ж а в а м <3

3. Sanja kaže:

Koliko kosta pretplata za ovaj casopis i koliko se brojeva dobije u jednoj skolskoj godini?

4. Sandra kaže:

Postovani zasto deci (drugi razred) koja su pretplacena na vas casopis niste poklonili svetlece prsluke kao deci za prvi razred? Takodje ih ni prosle godine niste delili kada su nasa deca bila 1.razred. Vrlo sam razocarana kao i mnogi roditelji i razmisljamo da otkazemo pretplatu…
    A pouzdano znamo da ste takodje pre tri godine delili te prsluke.

5. Gordana kaže:

Ja sam uciteljica jednog razreda cija su deca zainteresovana da objave svoje radove u vasem casopisu. To bi im bila velika motivacija za dalji rad. Zato Vas pitam da li je moguce da radove svojih ucenika posaljem mailom.
    Pozdrav!

Poštovana,
      Radovi se isključivo šalju poštom zbog tehničke pripreme za štampu.
      Veliki pozdrav iz NOVE ŠKOLE

6. svetlana kaže:

zanima me kolko kosta jedan casopis

7. Kristina kaže:

Zovem se kristina Paunić učenica sam trećeg razreda OŠ u Bijeljini. Propustila sam jedan broj vašeg časopisa pa me interesuje kako mogu i dali mogu kupiti ili poručiti časopis „ŠKOLARKA3“ BR.159.

Unaprijed zahvalna!

Veliki pozdrav iz Bijeljine

Kristina,
      Časopis možeš naručiti preko knjižare u Banja Luci na tel. 051/309-656
      Veliki pozdrav iz Nove škole

8. Драгана Јовичић kaže:

Поштовани,
    Која је тема литерарног конкурса који је изашао у Школарцу 3?Који је рок за слање радова и да ли треба слати песме или приче?
    Поздрав!

9. Lana kaže:

Postovanje,
    Interesuje me da li postoji mogucnost da se kupi „Skolarka“ sa frizbijem (plavi frizbi, sklapa se i staje u malu plavu torbicu).
    Unapred zahvalna, Lana.

Skolarka u kojoj je poklon bio frizbi je stari broj Skolarke i morali bi proveriti da li ga imamo u zalihama. Draga Lana javi se na ranko@novaskola.com pa cemo probati naci taj casopis za tebe.
      Pozdrav od Skolarke

10. Marija kaže:

Da li moze da naruci skolarka((za drugi razred) za drugo polugodje i po kojoj ceni?
    Hvala

Draga Marija,
      Na sve naše časopise možete da se pretplatite u bilo kom trenutku u toku školske godine. Trenutna cena godišnje pretplate je 2.000 dinara a za polugodište 1.000 dinara.
      Veliki pozdrav iz Nove škole

11. Suzana kaže:

Postovani,
    Da li imate predstavnika prodaje za teritoriju Jagodine?
    Hvala

12. Milica kaže:

Poštovani,
    Na koji način je moguće objaviti dečju pesmu u Vašem listu?
    Hvala!
    Veliki pozdrav!

Sve radove, likovne i literarne, mozete poslati na nasu adresu sa naznakom za koji casopis. Radove objavljuje urednik po licnom izboru.
      Veliki pozdrav iz Nove skole

13. Koja kaže:

Jos samo da se osavremenite i pocnete da postu, narocito decje likovne radove, primate i elektronski pa da kazemo da ste dobri.
    Poz.