Галерија фотографија

6 Коментара за “Галерија фотографија”

1. jovana kaže:

ja se zovem jovana ucenik sam cetvrtog razreda …. za vrame dana dunava bili ste kod nas u Donjem Milanovcu……. rekli ste da ce koreografija koju smo smislili bitii izbacena za desetak dana na neki sajt………….. na koji??????????????????????????????????

2. Ana i Sara kaže:

Nama se mnogo svidja vas brod.Volele bi da smo na vasem brodu.ANA JE 2 RAZRED,A SARA 1.POZDRAV.Umalo da zaboravimo da vam kazemo da idemo u skolu Nada Popovic i zivimo u Krusevcu.Mnogo volimo i Skolarku i Skolarca, a i vase casopise.

I NOVA SKOLA bi volela da dodjete na nas brod. Dogovorite se sa drugarima i uciteljicom i dodjite na brod Zlatno srce pa da zajedno zaplovimo Dunavom i Savom i da vidite Beograd sa reka. Veliki pozdrav iz NOVE SKOLE od SKOLARKE i SKOLARCA.

3. Milena kaže:

Kad cete da ubaciti slike sa krstarenja..
    Ja sam bila na brodu ove godine i svaki dan gledam da li su slike ubacene.

Moramo znati koje je tacno krstarenje bilo, koji datum i gde. Verovato da fotograf nije bio iz NOVE SKOLE ali provericemo.
      Pozdrav