READY, STEADY, GO! 2

READY, STEADY, GO! 2READY, STEADY, GO! Pupil’s book 2
УЏБЕНИК + ЦД
ЗА ДРУГИ РАЗРЕД
750,00 динара

2 Коментара за “READY, STEADY, GO! 2”

 1. Vida каже:

  Sve pohvale za udzbenik i radni list Ready, steady, go!
  Moja cerka je dobila u skoli komplet Ready, steady, go!, za prvi razred, ali ga tamo nisu koristili jer je nastavnica trazila da se kupi Longmanov udzbenik.
  Vezbale smo redovno engleski iz vasih udzbenika i jako nam je pomogao CD koji ih prati. Zelele smo da nastavimo i sa drugim nivoom, ali je nazalost jos bio u pripremi. Drago mi je da je sada izasao i ovaj deo…
  Neverovatno je da nastavnici traze Longmana, jednu obicnu slikovnicu!
  Pokusala sam i iz tog udzbenika da radim, ali kao sto rekoh to je samo jedna obicna Diznijeva slikovnica.
  Iz Vasih udzbenika ucenici mogu da rade i domace zadatke, slusaju CD i uputstva sa njega. Koristila sam i Longmanov CD, TO JE PACIJA SKOLA!!!!!!!!!!
  Bicu optimista i reci, da se nadam da ce neko u ovoj zemlji imati malo vise sluha za ljude koji rade nesto ovako dobro i kvalitetno i da ce se Vasi udzbenici napokon poceti koristiti u nasim skolama mnogo vise, ako ne zbog kvaliteta, onda makar zbog neuporedivo nize cene i zbog parole „KUPUJMO DOMACE OBNOVIMO SRBIJU!“
  PS. Ready, steady, go!, preporucujem roditeljima koji zele sami da uce svoje dete engleski jezik.

 2. Dragana каже:

  Prethodne godine koristili smo udzbenike engleskog jezika za I razred pa smo ove godine narucili ih i za II buduci da su vam odobreni… U pitanju je jedna mala osnovna skola „Stanko Krstin“, Radojevo..
  Nisam se uspela snaci na vasem sajtu pa bih vas molila da mi javite da li i za taj razred posedujete Teacher’s book buduci da ga nisam dobila, niti videla na sajtu da bih narucila…
  Hvala vam unapred!