Часописи

18 Коментара за “Часописи”

1. Dobar dan molim vas da u sledecem broju “Naj“ casopisa bude poster poznate ok grupe Riblja Corba molim vas ako to nije problem.

2. Janos kaže:

Dragi Skolarcu rado bih ti pisao price i pesme, tokom cele godine.Ali problem je to sto ne mogu da nadjem gde treba da pisem pesme.Ako bi mogao da mi kazes gde treba da kliknem da bih ti slao price i pesme bio bih ti veoma zahvalan.Skolarcu ti si najbolji i zauvek ces mi ostati u srcu.

3. jelena smajic kaže:

Ala je lep
    Ovaj svet,-
    Onde potok,
    Onde cvet;
    Tamo njiva,
    Tamo sad;
    Eno sunca,
    Evo hlad;
    Tamo Dunav
    Zlata pun,
    Onde trava,
    ovde zbun.
    Slavuj peva,
    Neznam gdi,-
    Ovde srce,
    ovde ti!

4. jelena smajic kaže:

tu pesmu mi stavite u skolarku tri
    ja sam skola “Aleksa Santic“

5. Zeljana kaže:

naj vi ste supperrrr

6. Marko kaže:

Molim vas da u sledecem broju NAJ-a bude poster poznatog fudbalera Davida Ville ili Mesija.Najbolji ste.

7. Vanja Stojanovic kaže:

Sreca:

„Skolarca“ pozovi
    Oraspolozicete brzo,
    Jer te voli!!!

Ja sam ovu pesmi napisala,i imam ih jos objavite je u sledecem skolarcu 4 molim vas!!!

Stojanovic Vanja
    Iv3
    OS „Branko Radicevic“

8. Nemanja Marjanovic kaže:

Zdravo!Viste najbolji! Imam jedno pitanje: Posto sam tek posle video da se skupljaju kuponi za ekskurziju nisam prikupio sve na zalost. imas Imam 6 kupona i sa dzokerom 7 , da li imam sanse da dobijem nagradu?

Dragi Nemanja,
      Nagrade se dele samo čitaocima koji pošalju dopisnicu sa 9 kupona.
      Veliki pozdrav

9. lana kaže:

Zdravo! Imam jedno pitanje za ovo sakupljanje kupona i zanimaa me koje sve prosao (ko sve ide na ekskurziju).Ja sam jedna od kojih idu i zanima me ko jos ide.Mozete li mi odgovoriti

Draga Lana,
      NAJ eksurzija je završena. Nadam se da si se lepo provela i upoznala novo društvo. Ostani i dalje naš verni čitalac!
      Velki pozdrav

10. Martin kaže:

Zdravo, ja volim da citam naj i zamolio bih vas ako moze u sledecem broju da izađe poster grupe Riblja Corba ili makar samo Bora kao pevac.Samo tako nastavite najbolji casopis ikada.Puno pozdrava.

11. Mihaela kaže:

Zdravo!Zovem se Mihaela,ucenica sam 7.razreda osnovne skole Sv.Sava u Doboju.Velika sam obozavateljica vaseg casopisa. I svaki vas broj cekam sam velikim uzbudjenjem…Ja I moja drugarica smo velike obozavateljke rep muzike.U prethodnom broju ste nas jako iznenadili sa posterom Kendrica Lamara :)U sledecem broju bi smo jako jako voljele(kao I nase odeljenje) da izadje poster naseg omiljenog repera Eminema.Hvala unaprijed <3