Шики Мики Школице

Шики Мики ШколицеШИКИ-МИКИ ШКОЛИЦЕ
часопис за предшколце

ШИКИ-МИКИ ШКОЛИЦЕ је часопис намењен деци предшколског узраста. Он уводи децу у игру и активности откривалачког, логичког и практичног рада. ШИКИ-МИКИ ШКОЛИЦЕ нуди различите задатке разноврсне по садржају и форми, који подстичу мисаоне активности код деце. Кроз рад у часопису деца утврђују, надограђују, продубљују и систематизују своје знање. Овим дидактичким средством дете се игра и учи. ШИКИ-МИКИ се састоји од делова који се међусобно допуњују. Поред основног садржаја, деца добијају и одговарајуће дидактичке материјале.
Porudžbenica

10 Коментара за “Шики Мики Школице”

1. Dimitrije Lazic kaže:

dajte mi jedan

2. nikolina kaže:

i meni

3. David Sindjic kaže:

Ovo sam obozavao kada sam bio mali 🙂

4. miroslav kaže:

moja deca ga obozavaju ;]

5. Aleksandar kaže:

Da li mozete da mi kazete koja je cena casopisa za jedno polugodiste jer ne mogu nigde da nadjem.Hteo bih da porucim ceo komplet ali ne vidim nigde cenu.Hvala

6. Kristina kaže:

Postovani, ja big da porucim ovaj casopis pa me interesuje nesto vise o pretplati.

Poštovana,
      Pretplata obuhvata deset časopisa koji izlaze u toku školske godine (od septembra do juna). Cena jednog časopisa iznosi 210 dinara, a cena pretplate 2.000 dinara.

7. Milka Nenezic kaže:

Postovani, voljela bih da znam moze li se u Crnoj Gori nabaviti ovaj casopis jer sam cula da je jako dobar? Ako ga nema u CG, da li ga je moguce poruciti kod Vas i koliko bi to kostalo? Hvala

Poštovana, naši časopisi se mogu kupiti u Crnoj Gori a sve informacije možete dobiti preko naše kancelarije u Podgorici na tel. 020/220-220 ili 220-230.
      Veliki pozdrav iz Nove škole