СЛИКЕ ЗА МОЈУ УЧИОНИЦУ

Туба за постереКомплет од 10 зидних слика је наставно средство за реализацију садржаја из наставних предмета Свет око нас у првом разреду, Свет око нас у другом разреду, Природа и друштво у трећем разреду.

Примењује се и у настави српског језика у млађим разредима основне школе.

Теме: природа – жива и нежива, годишња доба, повртњак и њива, воћњак и виноград, дивље животиње, саобраћај, кружење воде у природи, сеоско домаћинство, азбука, абецеда.

Димензије слика су 96*68 цм.
Упаковано у тубу од чврстог материјала.
Лако се преноси и добро се чува.

Цена: 3000,00 динара

поруџбеница

3 Коментара за “СЛИКЕ ЗА МОЈУ УЧИОНИЦУ”

1. Sanja kaže:

Je li ova stranica vazi i za Republiku Srpsku?

2. Miroslav Ilić kaže:

Примјетих да нема одговора на колегицино писмо од прије двије године. Можда је интересантније питање зашто не издајете уџбенике за Републику Српску? Часописи су Вам веома добри, чак одлични. Уџбеници за Србију су исто тако одлични и испред доста јаке конкуренције. Штета за дјецу у РС.

Поштовани,
      Све информације везане за Нову школу у Републици Српској можете добити на тел. 051/309-656 или на banjaluka@novaskola.com.
      Велики поздрав из Нове школе

КЛАВИР КЊИГА